Szkoła Liderów Edycja IV – rekrutacja

rekrutacja_2016

„Jesteś tam, gdzie jesteś i jesteś tym, kim jesteś, ponieważ zdecydowałeś się na to.” – B. Tracy

Bardzo radośnie i dumnie zapraszamy do rekrutacji  IV edycji Szkoły Liderów!!! To kolejny  14 miesięczny kurs liderski, dla Was, dla tych, którzy chcą mieć wpływ!!! W ramach Szkoły Liderów przeszkoliliśmy już ponad 50 liderów.

Jeśli  czujesz, że jesteś w miejscu, gdzie praca zawodowa, służba Bogu i ludziom, rola przywódcy w innej nieformalnej grupie, powołuje Cię do wzięcia spraw w swoje ręce, to czas  pomyśleć o tym poważnie…

Szkoła Liderów to miejsce dla tych, którzy pragną mieć wpływ na to, co dzieje się w ich najbliższej rzeczywistości, i chcą to zrobić kompetentnie. W świecie „kościelnym”- we wspólnotach, kościołach- zauważamy tendencje do dwubiegunowego funkcjonowania. Po jednej stronie drogi znajduje się rów, który nazwać możemy biegunem „duchowego wyposażenia”, a po drugiej stronie „kompetencje”.

Po jednej stronie biblijna edukacja, obdarowanie, charyzmaty, pięcioraka służba, nauczanie, proroctwo, pasterstwo, ewangelizacja itd.

Z drugiej strony, znajdzie się coś co nazwiemy kompetencjami: charakterem, umiejętnością budowania relacji, rozwiązywaniem konfliktów, wiedzą na temat procesów grupowych, umiejętnością budowania zespołu i świadomością własnych zasobów i ograniczeń.

Nadmierna koncentracja na obdarowaniu, biblijnym rozumieniu przywództwa, edukacji teologicznej, duchowym namaszczeniu sprawia, że jesteśmy nieustanie w jednym rowie. Poleganie wyłącznie na własnych kompetencjach prowadzi nas na drugi biegun. Ktoś kiedyś powiedział, że na środku drogi znajdujemy się tylko wtedy gdy przemieszczamy się z jednego rowu do drugiego.

Zachęcamy Cię całym sercem do udziału w tej niezwykłej, wzruszającej i pięknej przygodzie jaką jest Szkoła Liderów.

Po raz czwarty uruchamiamy roczny kurs szkolenia umiejętności liderskich, w którym znajdziesz: wytyczne procesu swojego rozwoju, sprawdzisz i rozwiniesz swoje motywacje i  umiejętności komunikacyjne, zobaczysz na własne oczy, uszy i poczujesz – jak radzisz sobie w procesie grupowym, poznasz swoje słabsze i rozwiniesz mocne strony, poza tym znajdziesz ich źródło… skonfrontujesz się z własnymi schematami, wypróbujesz nowe sposoby myślenia i działania, odrzucisz balasty… to jest właśnie Szkoła Liderów.

Nasi szkoleniowcy to certyfikowani trenerzy, coachowie i psychoterapeuci, a przede wszystkim ludzie oddani sercem wizji- misji miejsca, w którym się znaleźli.

Szkoła Liderów to 12 stacjonarnych zjazdów szkoleniowych (piątek-sobota) i dwa 4-dniowe treningi, które  odbywają się „w naturze”, gdzie w oddaleniu od codziennego rwetesu, powstaje piękne miejsce na piękne rzeczy, relacje, pomysły, bliskość i prawdę ☺

Formularz zgłoszeniowy: http://www.rekrutacja.szkola-liderow.eu (na zgłoszenia czekamy do 15.01.2017r.)