Broomstick czyli o tym co inspirujące!

brother-isaiah-4Dzisiaj pod dłuższej przerwie kilka słów. Mniej o tym co zmieścić mógłbym w kategoriach wiedzy i rozwoju, a bardziej o tym co inspirujące, ciekawe i pionierskie. W końcu to nie jest takie oczywiste i banalne, że Franciszkanie robią rzeczy w takiej jakości i jednocześnie piękne. Inspirująca muzyka, teledyski i coś co porywa. Pozytywni zakonnicy którzy muzykują (pięknie), beatbox'ują, grają w koszykówkę i  docierają z dobrym przesłaniem do ludzi! Mam bardzo osobisty i szczególny stosunek do "franków" więc tym bardziej z radością dzielę się ich twórczością. Swoją drogą, to jest coś co powinno być domeną dobrego lidera- dawać nadzieję, inspirować i przeprowadzać ludzi do lepszego miejsca. Jestem bardzo zainspirowany tym co robią ci franciszkanie.
Posłuchajcie tej muzyki! Piękne wykonanie!

To nie jedyny film o tych niesamowitych zakonnikach:

A płyta mam nadzieję ukaże się niebawem na polskim rynku!
brother-isaiah