Dlaczego warto? Ponieważ jest to niezapomniane przeżycie! Niesamowita atmosfera i wspaniali ludzie. Szkoła liderów to jedna z najlepszych rzeczy jaka przytrafiła się w moim życiu. Powiedziałabym, że jest to przywilej móc pracować z tak doświadczonymi, mającymi niesamowitą wiedzę, pełnymi zaangażowania trenerami. Jest to także przywilej pracować z grupą i być częścią grupy.
Chciałam zmiany w swoim życiu, zmiany w swoim myśleniu i postępowaniu. Chciałam przekroczyć granice jakie wydawało mi się, że są nie do przekroczenia w moim życiu. Ta zmiana zaszła i zachodzi ciągle i jest to w bardzo dużej mierze zasługa Szkoły Liderów. Jeśli i Ty chcesz zmiany, jeśli chcesz w końcu wyjść z miejsca komfortu i zacząć działać, jeśli potrzebujesz konkretnych narzędzi by to zrobić to Szkoła Liderów jest idealnym miejscem żeby zacząć!