Szkoła Liderów pozwala się zatrzymać. Polecam ją zatem szczególnie tym, którzy czują się w swym życiu jak chomiki w kołowrotku - pędzą, nie poświęcając uwagi sobie, a dając ją wszystkim/wszystkiemu wokół. Wszystkie zajęcia to czas, który zaowocuje wglądem w siebie, większą uważnością na to, co przeżywamy i jak reagujemy na różne sytuacje. Szkoła Liderów wyposaża w wiedzę teoretyczną, która pozwala zrozumieć lepiej siebie i ludzi wokoło. W Szkole Liderów przyjrzałam się zarówno swoim ograniczeniom, jak i swoim dobrym, mocnym stronom. Grupa i trenerzy byli moim zwierciadłem, w którym widziałam po prostu więcej. Zrealizowałam wiele z celów, które stawiałam sobie na początku drogi w SL. Nowe i pogłębione relacje z grupą to również niewątpliwy, ogromny benefit. Dały mi one dużo uśmiechu i radości, których tak bardzo potrzebuję na co dzień.